Od seznamu ku seznamu koulel seznam seznamem

vyhledávač seznam.cz

 

Skutečně slovíčko seznam je na google vyhledáváno nejvíce. Následují ho pak různé varianty seznam a jak udělat cokoliv. Zdá se, že lidé hledají často návody jak něco udělat v domění, že je najdou.

Slovíčka jako sex a porno se čtou trochu s odstupem. Hlavně proto, že zbystříme rozhlédneme se kolem sebe a když se ujistíme, že nás nikdo nevidí začneme doslova relaxovat a dychtivě čteme co se zase v seuální tématice stalo nového.

Vždyť aby také ne. Sex je pro člověka za život tou nejčastěji se prováděnou fyzickou námahou, která nikdy neomrzí.

Je zajímavé, že jestli je sex příjemný o tom nám nikdo nemusí říkat ale všichni víme, že ano. Proč o jiných věcech potřebujeme být ujišťovány, že jsou příjemné nebo prospěšné a dokonce i ty bolestivé. Myslím, že každý člověk dokáže sám určit co je pro něj dobré ale neřídí se tím a naslouchá tomu jak to interpretuje společnost.

Když se společnost shoduje s tím co cití začne ji věřit naprosto bezvýhradně a přestane vnímat to, že další interpretace již neodpovídají jeho pocitům.

Dobrým příkladem je nevhodné sexuální chování. Co to vlastně znamená? Podle doktora Uzla nic. Ten říká, že žádné sexuální chování není v rozporu s ničím když partner s takovým chováním souhlasí.

Zaznamenal jsem slova jako Mega dobré. Nechápu proč má někdo pocit, že takdo zvolená slova vystihují něco opravdu hodně dobrého. Sám místo Mega dobré používám slova Výhradně Brilantní. Cítíte ten důraz jak hodně dobré něco musí být?