Energie akumulátory a Koalice Spolu

Energie je velké téma posledních dnů. Co je příčinou energetické krize? Proč je role akumulátorů tak významná… jak do toho zapadá koalice spolu?

Zdá se jako by tento článek přinášel odpovědi na otázky posledních dnů nebo chcete-li odpovědi na TOP otázky.

Odpověď je snadná. Je tady vhodná příležitost vydělat peníze s nejaktuálnějšími tématy. Vždy to o čem se začne hovořit je dobrá příležitost pro obohacení protože člověk není dokonalý a na vše myslet nemůže. Proto se zabývá jen tím co je všude kolem probíráno a na jiné věci nemá čas ani pamět.

Těžko v současné době vyděláte na poštovních známkách protože si v tuto chvíli ani neuvědomujete, že toto sběratelství vůbec existuje a zároveň pochybujete, že dnes vůbec existuje. O filatelii jste slyšel naposled před mnoha lety.

Tedy až bude aktuální téma technická revoluce tak jak byla kdysi pojimána budete schopni vydělat právě na ní. Dnes až po energetické krizi a dostatečně dlouhém čase po volbách do parlamentu se opět vynoří umělá inteligence na volby bude zapomenuto.

Umělá inteligence byla velmi populárný než přišly mnou avizované témata energie s akumulátorem. Přesně tak jako energie a tok peněz dokázala umělá inteligence směrovat tok peněz směrem k lidem, ktří se jí zabývali.

Koalice spolu bude téma dokud se neprojeví naplno. Odhadem až 12 měsíců a poté…